Tõnis Rohula, 33

Erialalt olen ehitusinsener, mis annab head eeldused inimkeha mõistmiseks, üles ehitamiseks ning uute seoste loomiseks. Kuna olen pidanud suuresti oma keha kasutust korrigeerima, mõistan, kuidas teisigi juhendada.

Kui midagi ette võtta, siis põhjalikult. Tolmuimejaga vaipa puhastades ei piisa vaid ühest ületõmbest. Sama kohaga tuleb tegeleda kuni on korras. Sama põhimõte kehtib kõiges. Meil ei ole aega teha asju pealiskaudselt, sest see tähendab perioodilist tagasilangust ja rahulolematust. Seega fokusseeri oma mõte ja püsi paigal kuni tulemus on meelepärane. Kui see massaaži puhul tähendab suuremat ajakulu, siis olgu nii. Parim aja kasutus peitub potentsiaalis iga päev paraneda ja areneda.

Olen elu jooksul saanud erinevaid kogemusi ja neist parima välja filtreerinud. Annan alati endast parima, et jagada oma teadmisi ja oskusi teistele, kes huvitatud. Eesmärk ei ole minust sõltuvate püsiklientide leidmine, vaid inimestele valikute näitamine. Me saame ka ilma välise abita vabad olla. Inimteadvus on selline, et kui oled kord juba paremat kogenud, siis eelistadki edaspidi seda. Kuni hirm sind maha ei suru, on kõik teed valla.

Kui suudad mind usaldada, koged enamat. Meie keha on vägagi piiratud meie uskumustest ja usaldusest.